Kozmotolojik Uygulamalar

Cilt Bakımı: Kozmetik uygulamaların birçoğu cilt bakımı ile ilgilidir. Bu uygulamalar cilt temizliği, nemlendirme, leke tedavisi ve akne gibi cilt sorunlarının iyileştirilmesini içerir.

Botoks ve Dolgu İşlemleri: Botoks, yüzdeki kırışıklıkları azaltmak için kullanılan bir enjeksiyon tedavisidir. Dolgu işlemleri ise yüz hatlarını doldurmak ve yüzün genç ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Lazer Tedavileri: Lazer tedavileri, cilt lekeleri, kılcal damarlar, tüyler ve dövmeler gibi sorunları tedavi etmek için kullanılır. Ayrıca cilt yenileme amacıyla da kullanılır.

Saç Tedavileri: Saç dökülmesini önlemek ve saç kalitesini artırmak için çeşitli kozmetik uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamalar saç mezoterapisi, saç nakli ve saç PRP gibi tedavileri içerir.

Tırnak Bakımı: Kozmotoloji ayrıca tırnak bakımını da içerir. Tırnakların sağlıklı ve estetik görünmesi için tırnak bakımı uygulamaları mevcuttur.

Vücut Şekillendirme: Liposuction, vücut sıkılaştırma ve selülit tedavisi gibi uygulamalarla vücut şekillendirme ve estetik amaçlı işlemler de yapılmaktadır.

Ameliyat Sonrası Bakımlar

Oksiterapi

Adres

Fulya Mh. Büyükdere Cd. Akıncı Bayırı Sk. No: 74 34394 Şişli/İstanbul

İletişim

+90 539 385 2652

E-Mail

info@sayphereclinic.com

Scroll to Top